osrodek

 

www.topornia.pl

Ośrodek wczasowy MARYŚEŃKA ma bardzo malownicze położenie: Park Krajobrazowy i Puszcza u Źródeł Rzeki Radomki, Lasy Przysusko-Szydłowieckie, zalew Topornia i Wzgórza Koneckie, które stanowią przednóże Gór Świętokrzyskich. W okolicy przebiegają liczne szlaki turystyczne. Pasjonatów przyrody ucieszą widoki rzadkich zwierząt: orły bieliki, jastrzębie, cietrzewie, jarząbki, bociany czarne, popielice, koszatki, bobry, sarny, jelenie, łosie, dziki.

Położony jest w centralnej Polsce w małej miejscowości Przysucha.

Na terenie ośrodka znajdują się:hala sportowa, świetlica, bar, jadalnia ,piaszczyste plaże, brodzik dla dzieci, boiska, dmuchane zamki, zjeżdżalnie, batut, kule do chodzenia po wodzie, place zabaw, gry zręcznościowe, bilard, air hokej i wiele innych atrakcji dla dzieci i dorosłych

 SMACZNIE JEMY: 4 posiłki dziennie w stołówce ośrodka: śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja. Dodatkowo zapewniamy suchy prowiant na drogę powrotną.

ZAKWATEROWANIE: w komfortowych  drewnianych i murowanych domkach - 3,4, 5 lub  6 osobowych. W każdym z nich znajduje się: łazienka z pełnym węzłem sanitarnym i aneks kuchenny z lodówką, TV.

 

domki poku wc zalew skej osrod

 

 

Ośrodek Wypoczynkowy MOSiR

Adres: Turystyczna 10e, 23-300 Janów Lubelski

Telefon:15 872 38 20

 

 

Janów Lubelski położony jest 260 km od Warszawy na skraju jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce w otulinie Parku Krajobrazowego „Lasy Janowskie”. Różnorodność fauny i flory w kompleksach leśnych, zróżnicowany teren, czysta woda – to odpowiednie warunki do wypoczynku, relaksu i rekreacji ruchowej.

 

 

Ośrodek Sportu i Rekreacji „Zalew” położony jest 2 km od Janowa Lubelskiego na wyspie Zalewu Janowskiego w otoczeniu Parku Krajobrazowego Lasów Janowskich, na skraju Niziny Sandomierskiej
i Roztocza. To położenie zapewnia unikalny mikroklimat, który sprawia, że wypoczynek jest prawdziwą radością.
 

 

Na terenie OSiR-u znajdują się:
- nowoczesny park linowy
- stołówka
- 2 świetlice,( wyposażone w sprzęt audio-video, sprzęt    
  dyskotekowy),
- boiska do piłki koszykowej, nożnej, siatkowej,
   siatkówki plażowej,
- ścieżkę zdrowia,
- korzystanie ze sprzętu wodnego ( rowery wodne,
   kajaki , rowery górskie,
- własne strzeżone kąpieliska, piaszczyste plaże,
- zaciszne i urokliwe miejsca na ognisko i grilla,
- kawiarenkę z bilardem, sklepik,
 - posterunki: WOPR, Straży Miejskiej i Policji, poczta,
- punkt sanitarny - lekarz i pielęgniarka,
- automaty telefoniczne na wyspie i na plaży.
 
 
              
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                               
 
                                       


 
Hotel DUO
 
Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe w Janowie Lubelskim, położony jest nad zalewem janowskim w otulinie Parku Krajobrazowego "LASY JANOWSKIE", na pograniczu lasu i w bezpośredniej bliskości akwenu.