Klub Sportowy "OSA" Akrobatyka

Klub Sportowy TKKF "OSA „ działa od 2008roku. Powstaliśmy z myślą o zagospodarowaniu wolnego czasu oraz szerzeniu aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Naszym celem jest kształtowanie zdrowej, sportowej i radosnej młodzieży w duchu aktywności sportowej. Zapewnia to Nasza pełna pasji, wykwalifikowana kadra Trenerska oraz dobra organizacja zajęć.

Prowadzone przez Nasz Klub Zajęcia cieszą się zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży. Otrzymujemy mnóstwo dobrych opinii od rodziców uczestników naszych zajęć. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Gimnastycznego. W związku z tym wychowankom Naszego klubu umożliwiamy rozwój w grupach sportowych oraz uczestnictwo we współzawodnictwie sportowym na arenach Warszawy, Mazowsza i Polski. Dzieci Trenujące w Naszym Klubie są zadowolone i wyróżniają się wysokim poziomem sprawności fizycznej co jest dla Nas największą wartością.

 
TOWARZYSTWO KRZEWIENIA KULTURY FIZYCZNEJ
 
TKKF "APOLLO " -  OTWOCK
 
( otwockich sekcji akrobatyki )
 
 

Posiada Licencje Polskiego Związku Gimnastycznego i zrzeszony jest w 

WARSZAWSKO-MAZOWIECKIM ZWIĄZEKU SPORTÓW GIMNASTYCZNYCH

 

 

Prezes: Ogniska TKKF " APOLLO "
Ryszard Myśliwski